Get Adobe Flash player
News Flash: Random

Kdo jsme, co děláme a pro koho? Co je našim cílem? Jak pracujeme? Na tyto a další podobné otázky Vám zkusíme odpovědět v tomto krátkém článku. Psanipraci.cz je mladší  sestrou Pisanieprac.sk odkud  čerpáme zkušenosti a zázemí.

Jsme server,který má pomoci studentům s přípravou prací  jako jsou seminární práce, referáty, semestrální práce, bakalářské práce, diplomové práce, dizetační a rigorózní práce. Vyhotovujeme však podklady i pro MBA a zabezpečujeme překlady od certifikovaných překladatelů.

Naši klienti jsou studenti vysokých škol  napříč všech fakult denního a dálkového studia. Našim cílem je příprava originálních podkladů ke všem typům prací na zadané téma klienta. K našim klientům  přistupujeme seriózně a to tak , že poskytujeme individuální přístup, originalitu, profesionální zpracování, dochvilnost, úplnou anonymitu. Jen díky tomu máme klienty, kteří se na nás obrací opakovaně  a na internetu nacházíme pozitivní reklamu ze strany spokojených klientů.

Jako pracujeme?

Poté  co nas klient osloví, či  telefonicky ,přes  skype, emailem, případně  vyplněním objednávkového formuláře, dostává od nás co nejdříve cenovou  nabídku. Po odsouhlasení  ceny, vybíráme pro dané téma  vhodného autora, který začíná pracovat na vypracování ihned po zaplacení zálohy klientem. Následně od nás klient dostavá postupně požadované podklady, které v případě potřeby ještě doopravujeme. Pokud je třeba,  jsme schopni odkonzultovat jednotlivé části, které klient potřebuje dovysvětlit. Po uhrazení poslední zálohy klient dostavá úplnou práci a autor honorář.

Na www.psanipraci.cz najdete i množtví  užitečných rad, vzorů a ukázek prací jako jsou seminární práce, bakalářské práce, referát, diplomové práce atd.

Stejně tak  jsme schopni vyhotovit podklady jen k určitým částem prací, případně pomoci s jazykovým překladem, korekturou  nebo grafickou úpravou.

 

Pokud máte málo času a velké množštví  úloh, neváhejte se na nás obrátit. Tým Psanipraci.cz je tu pro Vás.